Av. Turan Hançerli


 • 1975

  1975 yılında çiftçi bir ailenin çocuğu olarak Tokat’ta doğdu. İlkokul çağında derslerinden arta kalan zamanlarda çiftçi ailesine yardım etti, tarlada çalıştı, çobanlık yaptı.

 • 1987

  Yaşam şartları ve eğitim aşkı onu yaşadığı kasabanın dışına çıkmaya zorladı. 12 yaşında ailesinden ayrı yaşamaya başladı ve hayatın zorluklarıyla çocuk yaşta tanıştı. Ailesinden ayrı kaldığı dönemlerde ısınmak için kendi sobasını, karnını doyurmak için kendi yemeğini yaptı.

  Yaz tatillerinde ise çiftçi ailesinin yanına gelerek daha çok çalıştı. Çocuk yaşta karşılaştığı zorluklardan edindiği hayat tecrübesiyle, “sorunlardan kaçmamayı, onlarla mücadele etmeyi” öğrendi.

 • 1993

   Ailesinin ekonomisine yardım etmek için yaz tatillerinde köyde çiftçilik ve hayvancılık yaptı. 18 yaşında, kazandığı üniversiteye kayıt yaptırmasına sadece 3 gün kala, kollarını patos makinasına kaptırdı ve iki kolunu birden kaybetti.

  Bu olay onun hayatının temelinden değişmesine neden oldu. Ya hayata küsecekti, ya da her şeye yeniden başlayacaktı. Kollarını kaybettiği için kazandığı muhasebe bölümüne kaydını yaptıramayıp, sonraki yıl tekrar girdiği üniversite sınavında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmayı başardı. Herkesin “yapamaz” dediğini yaptı ve azmiyle ailesinin, arkadaşlarının ve hocalarının saygısını kazandı.

 • 2007

   2005 yılında tanıştığı eşi Deniz Hançerli ile 2007 yılında evlendi. Kızları Asya ve Neşe, Avcılar’da dünyaya geldi. Reşitpaşa Caddesi’nde Hukuk Bürosu var ve Belediye Başkanı olduğunda da Avcılar’da yaşayacak.

 • 2009

  Avukat olarak her zaman haklı olanın, hakkını arayanın ve dezavantajlı grupların yanında oldu. Ağaya karşı toprak mücadelesi veren Sinanköy halkının yanında oldu ve verdiği hukuk mücadelesini kazandı. Avrupa’da binlerce gurbetçiyi dolandıran dolandırıcıların hüküm giymesini sağladı.

 • 2011

  İstanbul Üniversitesi’nde hukuk eğitimini başarıyla bitirdi. Ardından 2011 yılında Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi alanında yüksek lisansını tamamladı. Sivil Toplum Faaliyetlerinden hiçbir zaman vazgeçmedi. Türkiye Sakat Derneği Genel Başkan Yardımcılığı ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’nda Hukuktan Sorumlu Genel Sekreterlik görevlerini yürüttü. Dezavantajlı grupların “eşitlik” mücadelesi için çok çalıştı.

 • 2017

  On binlerce Engelli Ve Yaşlı Vatandaşı İcradan Kurtardı, 85 bin engelli ve yaşlıyı icradan ve davalardan kurtaran 18.01.2017 tarih ve 6770 sayılı yasanın 6. Maddesinin yasalaşmasında aktif rol oynadı. Ayrıca, birçok yasa değişikliğiyle ilgili TBMM ve Parti Grupları nezdinde savunuculuk faaliyetlerinde bulundu.

 • 2018

  Çorlu tren faciasında yakınlarını kaybeden acılı ailelerin gönüllü avukatlığını yaptı. Gerçek sorumluların hesap vermesi için hukuk mücadelesi başlattı. Dava hakkında verilen takipsizlik ve kovuşturmaya yer olmadığı kararlarına itiraz ederek, davanın peşini bırakmayacağının sözünü verdi.

 • 2019

  31 Mart Yerel Seçimlerinde 'Avcılar İttifakının' büyük desteğiyle Belediye Başkanı seçildi. 'Daha güzel bir Avcılar' hayaliyle yola çıktı. “Gerçek sorunlara gerçek çözümler” sloganıyla seçim kampanyasını yürüttü ve 'zenginleri daha zengin etmek için siyasete girmediğinin' sözünü verdi.

Projelerimiz


 • İmar Ve Planlamada Önceliğimiz: Huzur ve Güvenli Konut

  Hemşehrilerimizin önerileri alınarak imar planlarımız yeniden hazırlanacak ve plansız mahalle kalmayacak. Yerinde dönüşümle güvenli, otoparklı ve sosyal donatı alanlı geleceğin kentini inşaa edeceğiz. Tüm uygulamalarda yurttaşlarımızın mülkiyet haklarını koruyacağız.

  Yeni Büyük Meydan Düzenlemesi: 

  Avcılar meydanı ve çevresinde 55 bin m2’lik alan araç trafiğinden arındırılarak yaya ve bisiklet yollarıyla düzenlenecek.

  Marmara Caddesi Denize Kavuşuyor:

  Marmara ve Öğretmenler caddeleri yayalaştırılarak yeni Büyük Meydan denize ulaşacak. 

 • Ulaşım Sorununa Bahane Değil, Çözüm Bulacağız

  Toplu taşıma Büyükşehir’in işi, biz karışmayız demeden Avcılar’ın ulaşım sorunu için çözüm üreteceğiz. Tahtakale, Firuzköy ve Yeşilkent mahallelerine konulacak ring seferleri ile başta hastaneler olmak üzere kamu kurumu ve toplu ulaşım araçlarına erişimi kolaylaştıracağız.

  Kıyıdaki mevcut iskeleler ile deniz taşımacılığını yeniden hayata geçireceğiz. Dikey Füniküler ile iskelelerden, E-5 ve TEM hattındaki toplu taşıma araçlarına bağlantı yapacağız. Yeni bisiklet ve yaya yollarını da bu ulaşım ağına entegre edeceğiz.

  Şehir merkezine yakın yerlere otopark alanları oluşturarak park sorununa derman olacağız.

 • Avcılar Hobi Bahçelerine Kavuşacak

  Botanik ve hobi bahçelerinin, yürüyüş parkurlarının, bisiklet yollarının ve çocuklar için macera parklarının yer aldığı Göl Vadi’yi kademeli olarak hayata geçireceğiz.

  Firuzköy Mahallesi’nde kuracağımız kuş gözlem evi ile ekolojik dengenin korunmasına yönelik bilimsel çalışmaları destekleyeceğiz. Atıkların ayrıştırılması için Geri Dönüşüm Tesisi kuracağız.

 • Bir Daha Tedbirsiz Yakalanmak Yok!

  Deprem başta olmak üzere olası bir afet sonrasında yurttaşlarımızın panik halini atlatabilmeleri ve yakınları ile buluşabilmeleri için Afet Bilgi Sistemi programı hazırlanacak. Toplanma Alanları ve Afet Yönetimi Eğitimi hakkında etkin yöntemler uygulayacağız.

 • Sağlık Hizmetlerine Erişimi Kolaylaştıracağız

  Avcılar’da sağlık hizmetlerine uzaklık ve imkansızlıklar nedeniyle ulaşamayan hiç kimse kalmayacak. Doğum evinden, psikolojik desteğe kadar tüm Avcılar halkının derdine derman olacağız.

  Halk Sağlığı Merkezleri kurup, önleyici sağlık hizmetleri sunulmasını sağlayacağız.

  Hizmet şartlarının iyileştirildiği semt doğumhaneleri ve çocuk sağlığı merkezleri ile hayatı kolaylaştıracağız.

 • Avcılar’ı “Eğitim Öğretim Kenti” Yapacağız

  Avcılar’da tüm çocuklarımız ve gençlerimiz en iyi şekilde eğitim alacak. Her yaştan yurttaşımız, ilgilendiği konularda kendini geliştirebilecek.

  Öncelikle okul yetersizliği olan mahallelerden başlayarak okul yapımı için belediyenin tüm imkânlarını kullanacağız. İlgili kurumlarla işbirliği yaparak, öğrenci ve velilerin fikrini alarak okul sorununa hızla çözüm getireceğiz.

  Yabancı dil ve bilgisayar eğitimi için Mahalle Evleri ve Kültür Merkezleri’nde ücretsiz Etüt Merkezleri oluşturacağız. İçerisinde etüt merkezlerinin, sanat, spor ve meslek edindirme kurslarının, 24 saat açık kütüphanenin yer alacağı bir Kent Enstitüsü kuracağız.

  Emekli olan ve atanamayan öğretmenlerimizin de eğitim sürecinin bir parçası olacağı Kent Enstitüsü ile her mahalle bir eğitim yuvası olacak.

  Öğrenci Destek Merkezi ile üniversite öğrencilerinin barınma ve beslenme sorunlarını çözecek, güvenli ve uygun fiyatlı mekânların yaratılması için girişimlerde bulunacağız.

  Öğrencilerimizin, çamaşırlarını ücretsiz yıkayabileceği çamaşırhaneler ve ev eşyası destek merkezi kuracağız.

 • 7’den 70’e Herkes İçin Sosyal Alanlar

  Çocuk Sokağı ve Oyun Alanları:

  Açık ve kapalı çocuk oyun alanlarının sayısını arttıracağız. Günün belirli saatlerinde uygun sokakları trafiğe kapatarak çocuklarımıza sokakta rahatça oynayabilme keyfi yaşatacağız. Çocuklarımız eve hapsolmayacak.

  Kreşler ve Gündüz Bakımevleri:

  Farklı mahallelerde yapacağımız kreş ve gündüz bakımevinde dar gelirli emekçi ailelerimizin çocuklarına da en iyi şekilde bakacağız. Çocuklar da anne babalar da rahat edecek.

  Kadın Yaşam Evi:

  Yazın serin, kışın sıcak sadece kadınlara özel Kadın Yaşam Evi yapacağız. Bu evlerde hanımefendiler ister örgü örecek isterse gün yapacak. İkramlar da belediyeden olacak.

  Yaşlı Yaşam Evi:

  Yaşlılarımızın bir araya gelip, sosyalleşebileceği yaşam evleri kuracağız. Yaşlılarımız kendilerine özel bir alanda yaşıtlarıyla sohbet edip, vakit geçirebilecek.

  Engelsiz Yaşam Evi:

  Engelli yurttaşlarımız için Engelsiz Yaşam Evleri kuracağız. İçerisinde uzmanların görev alacağı bu merkezlerde engelli kardeşlerimiz sosyalleşirken, aileleri gönül rahatlığıyla işlerini görebilecek.

 • Üreteceğiz, Paylaşacağız, Birlikte Kazanacağız!

  Et, süt, yumurta gibi temel gıda ürünlerinin sağlıklı bir şekilde üretilmesi, halkın tüketimine ekonomik olarak sunulması için çalışacağız, yeni modeller geliştireceğiz.

  Halk Kooperatifleri:

  Gıda ürünlerinin üreticiden tüketiciye sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatla ulaşması için Halk Kooperatifleri ve Gıda Bankaları kuracağız. Mahsulü köylüden alıp kâr koymadan yurttaşa dağıtacağız. Yurttaşlarımız daha az parayla daha sağlıklı gıdaya ulaşacak.

  Kadın Kooperatifi:

  Kadınlar üretecek. Kadınların ürettiği ürünler Avcılar’ımızın en işlek caddelerinde satışa sunulacak. Ayrıca bu ürünlerin farklı il ve ülkelerde de satışı belediyemizce organize edilecek. Kadınlarımız kazanacak.

 • Mutlu Gençlik, Güçlü Gelecek

  Gençleri Yönetime Katacağız:

  Gençlerin yerel yönetime katılacağı, fikirlerini rahatça paylaşacağı bir yapı oluşturacağız. Her zaman, her konuda gençlerimizin fikrini alıp, destekçileri olacağız.

  Ücretsiz Programlama Atölyesi:

  Tüm gençlerimizin katılımına açık, temel web sitesi tasarımı ve bilgisayar programlama dilinin öğretileceği ücretsiz bir atölye programı açacağız.

  Teknolojiyi takip eden değil, yeni teknolojiler üreten bir gençlik yetiştireceğiz.

  Girişimcilik Merkezi:

  Avcılar Belediyesi Girişimcilik Merkezi ile serbest çalışanların, ofisi olmayanların yeni iş kurmak isteyenlerin ve öğrencilerin mekan arayışına çözüm bularak geleceğin mesleklerini icra edebilecekleri ortak çalışma alanı sağlayacağız.

  Ürettikleri ürünlerin ulusal ve uluslararası piyasada pazarlanmasına destek olacağız.

 • Avcılar Kültür, Sanat Ve Sporla Anılacak

  Kimse kültürel etkinlik için uzaklara gitmeyecek. Halk konserinden tiyatroya, festivalden spora her mahalleye özel etkinlikler gelecek, yüzler gülecek.

  Festivaller:

  Her yıl uluslararası festivaller düzenlenecek.

  1. Gençlik Festivali
  2. Kadın Festivali
  3. Rumeli Balkan Festivali
  4. Güreş Müsabakaları düzenlenecek.

  Mahalle Tiyatroları:

  Her mahalleye bir tiyatro sahnesi kuracağız. Çocuklarımız ve gençlerimiz müzik, dans ve oyunculuk eğitimleri alacak.

  Göç Müzesi ve Balkan Rumeli Kültür Evi:

  Anadolu’dan Balkanlara çeşitli insan gruplarının göç hattı üzerinde bulunan ilçemize Göç Müzesi ve Balkan Rumeli Kültür Evi kazandıracağız.

  Spor Kompleksi:

  Amatör spor kulüplerini destekleyeceğiz. Yüzme havuzu yaparak su sporlarını canlandıracağız. Ayrıca mevcut kapalı spor tesisimizi geliştirerek farklı spor dallarının bir arada icra edilebileceği bir yer haline getireceğiz.

  Cem ve Kültür Evi:

  Avcılar’ımızın ihtiyaç duyulan mahallelerine Cem ve Kültür Evi yapılmasına öncülük edeceğiz.

  Cami:

  Avcılar’ımızın ihtiyaç duyulan mahallelerine cami yapılmasına öncülük edeceğiz.

  Taziye Evi:

  Her mahalleye ihtiyaç oranında Taziye Evi açacağız.

 • Doğaya Ve “Bütün Türlerin Yaşam Hakkına Saygılı Avcılar”

  İlçemizde yer alan Veteriner Fakültesi, hayvan hakları konusunda faaliyet yürüten STK’lar ve ülkemizin en büyük hayvan hastanesi ile iş birliği halinde örnek bir sokak hayvanları ve hayvan refahı uygulaması yapacağız.

Bir

Toplumcu Belediyecilik

Biçimi Olarak

Sosyal Demokrat Halkçı Belediyecilik


“Gerçek Sorunlara Gerçek Çözümler” üreteceğiz ve halkın kendi sorunlarını çözme gücünü kendi eline alacağı yöntem ve uygulamaları hayata geçireceğiz.

Emekten yana öncelikle ezilen toplumsal kesimlerden başlayıp tüm toplumsal kesimleri kapsayacak bir halkçı belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz.

Halkımızdan hiçbir şeyin gizlenmesine veya çarpıtılmasına izin vermeden tüm çalışmaları açık bir şekilde gerçekleştirecek, illüzyonlarla halkımızın yanıltılmasına müsaade etmeyeceğiz.

Belediyemiz kişisel çıkar gruplarının işlerinin halledildiği ve zenginleştirildiği değil emekçi halkımızın temel ihtiyaçlarının her koşul altında çözüldüğü bir yer olacak.

Çalışmalarımızda en zor koşullarda yaşayan toplumsal kesimler önceliğimiz ve en ağır sorunları çözmek temel prensibimiz olacak.

Önceliğimizi belirlerken en temel ilkemiz “İşçi çocuğunun süt ihtiyacına derman olmadan altın tüccarının kesat işlerine derman aramayacağız” olacak.

Bizim belediyeciliğimizde halkın sorunlarını çözme ve halka hizmet bir kandırmaca değil gerçek olacak. Bunların aksine davranmaya çalışanları da bütün açıklığıyla halkımıza teşhir etmekte tereddüt etmeyeceğiz.

İnsanlığın bugüne kadar biriktirdiği tüm akılcı, bilimsel, modern, çağdaş, aydınlanmacı, toplumcu birikimin tamamını sahiplenen, bilimin sunduğu tüm bilgi birikimini toplumcu yönelimle uygulayan bir yerel yönetim modeli geliştireceğiz.

Avcılar’da Martın sonunda bahar başlayacak!

İlkelerimiz


 • Demokratik Ve Katılımcı Belediyecilik

  Bireyci yaklaşımı reddeden, toplumsal sorunlara duyarlı, özgür bireylerin gelişimini destekleyecek, tüm kararları birlikte alan katılımcı bir yönetim şekli benimsenecek.

  Bunun için Kent Konseyleri işlerlik kazanacak, Mahalle Meclisleri kurulacak, doğrudan demokrasinin kurumsallaştırılması için yöntemler geliştirilecek.

 • Şeffaf Ve Açık Belediyecilik

  Seçimden hemen sonra göreve başlayan tüm arkadaşlarımla beraber mal varlığımız açıklanacak. Hiçbir zaman belediyemizin adının yolsuzluk, usulsüzlük vb. konularla anılmaması için her türlü girişimi bertaraf edecek uygulamalar gerçekleştirilecek.

 • Sosyal Ve Dayanışmacı Belediyecilik

  İlçemizdeki işsizler, evsizler, yoksullar ve göçmenler için dayanışma merkezi kurularak STK’lar ile birlikte ortak çalışmalar yapılacak. Bu toplumsal kesimlerin beslenme, barınma vb. acil ihtiyaçlarının karşılanması için çalışılacak.

 • Sosyal Adaleti Savunan Belediyecilik

  Yaşlılar, engelliler, çocuklar, kadınlar gibi dezavantajlı gruplara pozitif ayrımcılık uygulayarak mahrum bırakıldıkları hizmetleri öncelikli almaları sağlanacak. İşçiler, memurlar, işsizler ve tüm emekçilerin yaşam koşullarının iyileştirilmesi için öncelikli projeler yapılacak.

 • Planlama Ve Kalkınmacılık

  Yapılan çalışmalar uzun soluklu olacak, gelecek kuşakların da ihtiyaçlarına derman olacak nitelikli çalışmalar, demokratik planlamayla yapılacak. Belediye imkânları ekonomik kalkınmanın sağlanabilmesi için etkin kullanılacak.

 • Kamucu Belediyecilik

  Belediye hizmetlerinde belediyeye bağlı birimler ile mal ve hizmet üreterek tüm belediye personelimizle beraber kaynaklarımızın etkin kullanılması sağlanacak. Kiralama vb. israfa sebep olan yöntemler mecbur kalmadıkça kullanılmayacak.

 • Ulaşılabilir Yönetim

  Hemşehrilerimizin yaşadıkları alanda veya başkanlık ofisinde düzenli olarak belli gün ve saatlerde doğrudan görüşme yapabilmeleri sağlanacak. Çağımızın verdiği tüm iletişim kanalları ulaşılabilirlik için etkin olarak kullanılarak geliştirilecek.

 • Çevreci Belediyecilik

  Tüm canlılarla barışık, çevre dostu bir politika izlenecek. Sokak hayvanlarının korunması ve bakımı sağlanacak. Hiçbir kurum ya da kişinin çevreyi kirletmesine izin verilmeyerek en etkin çözümler uygulanacak. Mevcut bozulmaların aşılması için çalışılacak.

 • Üreten Ve Paylaşan Belediyecilik

  Üretici birlikleri ve kooperatifler ile işbirliği içinde çalışmalar yürütülerek halkın ihtiyaçlarının en ekonomik biçimde karşılanabilmesi için çalışmalar yapılacak. Üretime katkı yapacak çalışmalar desteklenerek yerelde üretilen zenginliğin adil paylaşılmasına çalışılacak.

 • Hesap Verebilir Belediyecilik

  Her takvim yılındaki gelir-gider incelemelerinin bağımsız denetim kurumları tarafından denetimi sağlanarak sonuçları halka açık biçimde duyurulacak. Halkın katılımı ile oluşturulan talepler ile ilgili durum bildirimleri aylık olarak açıklanacak.

  Geciken ya da yapımından vazgeçilen işler için gerekçeli kararlar açıklanacak. Halkın seçtikleri kişilerin görev süresinin bitimini beklemeden geri çağırma hakkı savunulacak.

Fotoğraflar


Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Av. Turan Hançerli

Videolar


Turan Hançerli İyi Parti Avcılar İlçe Başkanlığı'Nda Konuşuyor!

Turan Hançerli İyi Parti Avcılar İlçe Başkanlığı'Nda Konuşuyor!

Depreme Dayanıklı Avcılar İnşaa Edeceğiz!

Depreme Dayanıklı Avcılar İnşaa Edeceğiz!

Avcılar'Da Değişim Eğitimden Başlayacak!

Avcılar'Da Değişim Eğitimden Başlayacak!

Avcılar'Da Bir Diğer Çözülecek Mesele: Ekonomik Kriz

Avcılar'Da Bir Diğer Çözülecek Mesele: Ekonomik Kriz

Yeşilkent, Firüzköy Ve Tahtakale Mahallelerinin İmar Sorununu Çözeceğiz!

Yeşilkent, Firüzköy Ve Tahtakale Mahallelerinin İmar Sorununu Çözeceğiz!

Avcılar'a Hizmet Etmek İçin Geliyoruz!

Avcılar'a Hizmet Etmek İçin Geliyoruz!

Avcılar Belediye Başkan Adayı Turan Hançerli Açıklamaları

Avcılar Belediye Başkan Adayı Turan Hançerli Açıklamaları

Bu Hikayenin Bir Parçası Ol!

Bu Hikayenin Bir Parçası Ol!

"Birçok Ön Yargıyı Yıktık"

"Birçok Ön Yargıyı Yıktık"

Krt Kültür Tv De 17. Saat Programında Avcılar'I Ve Projelerimizi Anlattık.

Krt Kültür Tv De 17. Saat Programında Avcılar'I Ve Projelerimizi Anlattık.

Çocuklarımız Güldükçe Biz Mutlu Oluyoruz

Çocuklarımız Güldükçe Biz Mutlu Oluyoruz

Avcılar'Da 30 Ağustos Coşkusu

Avcılar'Da 30 Ağustos Coşkusu

Temiz Çevre Seninle Başlar

Temiz Çevre Seninle Başlar

"Küçük Kara Balik" Kitabının İşaret Dili Ile Anlatımı

"Küçük Kara Balik" Kitabının İşaret Dili Ile Anlatımı

20 Yıl Kaybettik, 20 Gün Daha Kaybedemeyiz...

20 Yıl Kaybettik, 20 Gün Daha Kaybedemeyiz...

Rs Fm'De Başlangış Noktası Programında Serhat Ayan'In Canlı Yayın Konuğu Oldum.

Rs Fm'De Başlangış Noktası Programında Serhat Ayan'In Canlı Yayın Konuğu Oldum.

Avcılar Belediyesi Tüyap Kitap Fuarında

Avcılar Belediyesi Tüyap Kitap Fuarında

Tüyap Kitap Fuarının 2. Gününde İsmail Saymaz Ile Birlikteyiz

Tüyap Kitap Fuarının 2. Gününde İsmail Saymaz Ile Birlikteyiz

Tüyap Kitap Fuarında Akut Kurucu Başkanı Nasuh Mahruki Ile Birlikteyiz.

Tüyap Kitap Fuarında Akut Kurucu Başkanı Nasuh Mahruki Ile Birlikteyiz.

Tüyap Söyleşi Günleri'Nde Yılmaz Vural Ile Canlı Yayında Birlikteyiz.

Tüyap Söyleşi Günleri'Nde Yılmaz Vural Ile Canlı Yayında Birlikteyiz.

Tüyap Söyleşi Günleri'Nde Şair Aydın Ilgaz Ile Birlikteyiz.

Tüyap Söyleşi Günleri'Nde Şair Aydın Ilgaz Ile Birlikteyiz.

Deniz Ve Gölün Arasındaki Kent: Avcılar

Deniz Ve Gölün Arasındaki Kent: Avcılar

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Engelli Bireyler Ve Aileleri Ile Akşam Yemeği

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Engelli Bireyler Ve Aileleri Ile Akşam Yemeği

Krt Tv'De Canlı Yayına Katıldık.

Krt Tv'De Canlı Yayına Katıldık.

Avcılar'Da Şeb-I Arus Töreni

Avcılar'Da Şeb-I Arus Töreni

 Artı Tv'De Sibel Hürtaş'In Canlı Yayın Konuğu Oldum.

Artı Tv'De Sibel Hürtaş'In Canlı Yayın Konuğu Oldum.

Oku Avcılar

Oku Avcılar

 İbb Ocak Ayı Meclisi 2. Oturumu Konuşmam

İbb Ocak Ayı Meclisi 2. Oturumu Konuşmam

Dijital Kitap Uygulaması #Okuavcilar Artık Yayında...

Dijital Kitap Uygulaması #Okuavcilar Artık Yayında...

Dev Dijital Kütüphane Avcılar'Da...

Dev Dijital Kütüphane Avcılar'Da...

Oku Avcılar Tanıtım Toplantısı

Oku Avcılar Tanıtım Toplantısı

 Korona Virüsü Ile Ilgili Devam Eden Çalışmaları Ve Alınan Önlemler.

Korona Virüsü Ile Ilgili Devam Eden Çalışmaları Ve Alınan Önlemler.

Korona Virüs Önlemleri Ile İlgili Açıklamalamarım

Korona Virüs Önlemleri Ile İlgili Açıklamalamarım